Inloggen

Inloggen

Text grootte

Gezamelijke overvliegopkomst 5 sept 2015

Vandaag gingen we afscheid nemen van wel 7 bevers! Zij gaan overvliegen naar de verschillende welpengroepen. Samen met alle welpengroepen, scouts en explorers hebben wij een opkomst. Eerst met z'n allen openen. Daarna is er een hindernisparcours. Eerst voor alle overvliegers, daarna voor alle anderen. O.a. moet er onder een zeil door gekropen worden, over een 'touwbrug' en met een karretje naar de finish. In het clubhuis is er daarna voor iedereen wat te drinken. Wat was het weer slecht. Daarna worden in de 3 lokalen verschillende spellen gedaan. Ook sluiten we weer gezamenlijk af. Een zeer geslaagde opkomst. Alle overvliegers veel plezier bij de nieuwe groep!

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .