Inloggen

Inloggen

Text grootte

3 opkomsten over afval en recyclen

Bij de bevers stonden in oktober en november 3 opkomsten in het teken van afval en recyclen. Wat kun je doen met waardeloos materiaal? Op 10 oktober namen de bevers deel aan de schoonmaakactie van Park Zegersloot. Gewapend met grijpstokken, bezems en vuilniszakken hebben de bevers veel afval verzameld, wat anderen zomaar in de natuur neergooien. Wat je allemaal wel niet kan vinden! Op 24 oktober hebben de bevers door middel van een spel geleerd welk afval in welke soort afvalbak moet. Tevens hebben ze geknutseld met diverse afvalmaterialen (wc-rollen, lege danoontjebakjes, kurken, doosjes, eierdozen etc.). En op 7 november hebben de bevers kapotte apparaten uit elkaar geschroefd om te kijken hoe bijvoorbeeld een computer, radio, toetsenbord etc. er nu van binnen uitziet. Het waren weer geslaagde opkomsten. 

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .