Inloggen

Inloggen

Text grootte

Beverpieten en installeren 5 december 2015

Een feestelijke opkomst vandaag. Het is 5 december, dus de bevers konden vandaag een beverpietendiploma verdienen. We begonnen met pietengym. Daarna was er een hindernisparcours met pakjes. Eerst met 1 pakje, toen twee en zo door zoveel als je kon dragen. En op een gegeven moment ook nog het parcours achteruit met al die pakjes. Wat een knappe beverpieten liepen er rond. Daarna hebben we hele hoge torens van pakjes gemaakt, tot wel bijna aan het plafond. Vervolgens gingen de beverpieten pepernoten eten zonder handen. Nog even wat limonade drinken en banken klaarzetten voor de papa's en mama's. En toen hebben we 8 bevers geïnstalleerd! Nu zijn ook Daan, Demi, Dylan, Jaymi, Jodie, Lotte, Robine en Thomas echte bevers. Nog een groepsfoto met confetti en toen was het hoogste tijd om naar huis te gaan. 

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .