Inloggen

Inloggen

Text grootte

Nieuwjaarsopkomst 2 januari 2016: Zoet!

Het nieuwe jaar is bij de bevers 'zoet' begonnen. Het programma stond vandaag in het teken van snoep. Na een potje snoeptikkertje, gingen we mini-pionieren. Met marshmallows en spaghetti moest er een zo hoog mogelijke toren gebouwd worden. Dit bleek best lastig, waardoor er ook andere mooie bouwsels ontstonden. Daarna hebben we geproost op het nieuwe jaar met limonade (in een champagneglas). De bevers hadden natuurlijk ook trek en hadden nog geen marshmallow mogen opeten. Nu was het tijd om daar werk van te maken. Boven een waxinelichtje hebben de bevers een marshmallow 'geroosterd' en dan lekker tussen 2 biscuitjes opgegeten. Het nieuwe jaar is goed (en zoet) begonnen!

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .
11 juni 2020  - hele dag
GEEN verhuur ivm Corona .