Inloggen

Inloggen

Text grootte

Overnachting op de Zuid-Holland & Overvliegen

Overnachting op de Zuid-Holland...
 
...wat een feest! Voor veel welpen is dit het leukste wat we maar kunnen doen. De nacht zelf kon ik helaas niet bij zijn. Dus kan niet heel veel erover vertellen. Maar als iemand anders dat wel wil doen, laat het dan maar weten. Dan zet ik dat erbij!
 
Zaterdagochtend kwam ik aan bij de Zuid-Holland. Alle welpen werden inmiddels al in zwemvesten gehesen om te gaan peddelen in de lelievletjes. Nadat de welpen over de vletjes verdeelt waren konden we gaan peddelen. Eerst even een beetje oefenen.
Hoe werkt dat ook alweer?! Er werden meteen wat dingen geleerd aan de kinderen. Wat is stuurboord (rechts)?! En wat is bakboord (links)?! Sturen op zo'n bootje viel ook niet mee voor iedereen.. nadat iedereen het een beetje doorhad. Kon er een wedstrijdje gepeddeld worden. Iedereen ging enthousiast van start.. maar al snel werden de meeste al moe...
 
Na een bittere strijd met ene hoop vals spel waren we allemaal gefinisht! Daar krijg je best trek van... gelukkig had de zeeverkennersleiding al knakworstjes voor ons opgewarmd. Lekker Lekker!
 
Na de lunch kon het overvliegen beginnen. Er waren wat zeeverkenners die naar de loodsen moesten overvliegen en ook 2 leiding die nog moesten overvliegen omdat ze naar de leiding waren gegaan. Er waren door de zeeverkenners & door de loodsen een super leuk, smerig en actief programma bedacht. Halverwege kon onze nieuwe leiding Sahi & Lowie niet gespaard worden.
Die moesten dus mee doen! Dat vonden de welpen extra leuk.. en ze werden dan ook goed toegejuicht!
 
Nadat de overvliegers schoon gespoeld waren en redelijk schoon waren was de dag alweer afgelopen.
 
De zeeverkennersleiding en wij als welpenstaf natuurlijk ook, vonden het super leuk om zo met heel de groep Hollandsche Nachtegalen een dag samen bezig te zijn. En we zijn van plan om dit vaker te gaan doen.
 
Bij de welpen & de loodsen staan de foto's van deze super dag! Het was top!
 
Toedels,
Jacala

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk