Inloggen

Inloggen

Text grootte

Sint Jorismars

Het was warm, zonnig, gezellig & we waren met super veel andere scouts naar Oegstgeest gekomen! Om 1 uur begonnen we met de wandeling. Onderweg hebben we zo hard gezongen dat heeeeeeel Oegstgeest het kom horen!
 
Na een poosje wandelen kwamen we bij spel 1 aan. De welpen moesten doormiddel van een zelf bedachte dans een parcour af leggen. Alle onze welpen zijn uiteraard met vlag & wimpel geslaagd voor deze uitdaging.
 
Bij het tweede spel moesten ze zak lopen en zo ballen verzamelen. En hoppa.. 21 punten binnen gehaald. Ging lekker!
Toen konden weer verder wandelen & zingen! Heerlijk!
 
Derde spel was in zicht! Het vragen spel. Er waren vragen over Sint Joris bedacht waar je alleen ja of nee op kon antwoorden. Dit ging in het begin niet heel goed, maar al gauw kwamen ze lekker op gang. En beantwoorde ze alle vragen goed!
 
Het laatste spel moesten ze doormiddel van 2 lepels een ballon overgooien en daarna door een bord met gaten erin gooien. Dit ging allemaal heel soepel.
 
Bij het laatste spel stond de welbekende molen van Oegstgeest. De cornettomolen. De molen waar de lekkerste ijsjes gemaakt worden. De kinderen geloofte ons niet. Maar we hebben even de site opgezocht voor jullie ->  http://cornettomolen.webklik.nl
 
Alle welpen hebben hun medaille verdient & wij als leiding vinden hen allemaal TOPPERS!
 
Iedereen was af na deze heerlijke dag! Maar het was fantastich!

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk