Inloggen

Inloggen

Text grootte

Ren je rot

Ik vond het heel leuk . Omdat ik het zo leuk vond komt... Omdat je met Levend Ganzenbord met de dobbelsteen moest gooien. En op welk nummer je stond dat kaartje moest je dan op zoeken. En daar stond dan een opdracht op en die moest je dan uitvoeren. En als je dat dan had gedaan dan mocht je weer met de dobbelsteen gooien. En wie volgens mij als eerste op nummer 72 staat, heeft gewonnen. Ik vond het een hele leuke dag!
Groeten RubenIk vond het heel leuk . Omdat ik het zo leuk vond komt... Omdat je met Levend Ganzenbord met de dobbelsteen moest gooien. En op welk nummer je stond dat kaartje moest je dan op zoeken. En daar stond dan een opdracht op en die moest je dan uitvoeren. En als je dat dan had gedaan dan mocht je weer met de dobbelsteen gooien. En wie volgens mij als eerste op nummer 72 staat, heeft gewonnen. Ik vond het een hele leuke dag!
Groeten Ruben

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk