Inloggen

Inloggen

Text grootte

Petje op dasje recht

Vandaag zijn er drie kinderen geïnstalleerd dat was erg leuk. veder zijn we nog het bos in gegaan. we hebben daar een spel gedaan waar bij we de leiding moesten zoeken. De leiding hadden allemaal verschillende kaartjes en ze verstopte zich ergens in het bos. Met de kaartjes ging het zo je begon zonder kaartje zonder kaartje moest je de spits muis vinden met de spits muis moest je de raaf vinden met de raaf moest je het konijn vinden met het konijn moest je de wezel vinden met de wezel moest je de vos vinden en de vos was 1 punt. Als je daar een fout in maakte (bijvoorbeeld van de raaf naar de wezel) moest je je kaart inleveren maar je vos moest je houden. Omgekeerd telt dit niet (bijvoorbeeld van de raaf naar de spits muis) moest je je kaart houden. En er zijn ook nog 2 kinderen komen kijken. En aan het eind kregen we cake en limonade. Het was heeeeeeeel erg leuk.  
 

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk