Inloggen

Inloggen

Text grootte

Opkomst 31/10/15 De Stokstaartjes

Image
Zaterdagochtend 31 oktober na het openen begonnen de Stokstaarten aan het insigne voor dit half jaar. Een vogel en een konijn kwamen de zaal binnen en vonden een enveloppe. Na een heel toneelstuk waar allerlei dieren in voor kwamen bleek er in de enveloppe het insigne te zitten : drama. 

 We gingen eerst eens oefenen hoe je dan boos moet lopen of blij een gat in de lucht kon springen. Toen we lekker opgewarmd waren werd er een verhaal voorgelezen. Maar we moesten niet op een stoel blijven zitten, nee we moesten het verhaal uitbeelden. Zo werden we wakker, smeerden we een boterham en liepen we door het bos. 

 

Image 

Daarna werd de groep in de vier nesten verdeeld en kreeg elke groep een kaartje met daarop een verhaaltje. We moesten er een titel bij verzinnen en de rollen verdelen. Het einde moesten we er nog zelf bij verzinnen. Dit gingen we oefenen en we verzonnen de kleding en de spullen die we goed bij het toneelstukje konden gebruiken. 
 

Image 

Bij de tweede opkomst hebben we de toneelstukjes aan elkaar laten zien en het was erg leuk om te zien wat ze er van gemaakt hadden. Ook hebben we nog van alles uitgebeeld aan elkaar zonder te mogen praten. Dat was soms best lastig om een danser, zwemmer of juf te spelen. Maar onze Stokstaartjes deden het super goed en we konden dan ook veel insignes uitdelen. 

 

Te huur

Zoek je een leuke, 
groene omgeving 
met een mooi gebouw
voor jouw kamp of overnachting?
Dan ben je bij ons aan het goede adres! In ons gebouw kun je met 75 personen slapen en tot 150 mensen mogen er verblijven zonder overnachting. We liggen midden in het zegerslootgebied en op loop afstand van het Alphense centrum.

Hier vind je nog meer informatie.

Activiteiten

11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk
11 juni 2020  - hele dag
ivm CORONA GEEN verhuur mogelijk